امروز :
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
::
19 ذو الحجة 1440
::
Aug-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

۲۲ بهمن فریاد استقلال طلبی و آزادی خواهی ایرانیان است/ در ۲۲ بهمن امسال وحدت کلمه را به نمایش خواهیم گذاشت

۲۲ بهمن فریاد استقلال طلبی و آزادی خواهی ایرانیان است/ در ۲۲ بهمن امسال وحدت کلمه را به نمایش خواهیم گذاشت

این روزها کشور حال و هوای دیگری دارد، انقلابی که در ۲۲ بهمن ۵۷ به ثمر رسید به چهل سالگی خود رسیده است، هر چند که کشور در این سال‌ها همیشه از سوی دشمنان خود مورد آزار بوده است و صدمات زیادی، از جمله 8 سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های ناجوانمردانه را به خود دیده است اما همچنان استوار و پا برجاست.

این روزها کشور حال و هوای دیگری دارد،  انقلابی که در ۲۲ بهمن ۵۷ به ثمر رسید به چهل سالگی خود رسیده است، هر چند که کشور در این سال‌ها همیشه از سوی دشمنان خود مورد آزار بوده است و صدمات زیادی، از جمله 8 سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های ناجوانمردانه را به خود دیده است اما همچنان استوار و پا برجاست.

به گزارش تابناک، هرچند که در سال‌های اخیر تحریم‌های اقتصادی فشارهای زیادی را به مردم تحمیل کرده است و بااینکه بحران‌های شدید اقتصادی چند وقتی است که گریبان مردم را گرفته است اما مردم ایران همچنان به آینده امیدوار هستند و حاضر به عقب‌نشینی از آرمان‌های انقلابی خود نیستند.

در همین زمینه نیز رهبر انقلاب چند روز پیش در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده‌ی آن»، «نشان‌دهنده‌ی حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه‌ی اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.

ایشان، راه‌پیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه‌ی انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده‌اند به رژه‌ی نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه‌ی راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.

در همین زمینه محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی و ضرورت حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: طبق رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب، رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بوده است از این رو مردم یکبار دیگر این مهم را برای غربی ها به نمایش خواهند گذاشت.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب همواره تلاش کرده اند وحدت مردم را دچار خدشه کنند، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده شد که افرادی همچون جان بولتن بیان کردند که ایران چهل سالگی انقلابش را نخواهد دید اما مردم با وحدت کلمه و درکنار هم قرار گرفتن نشان دادند که اهداف شوم غربی ها هیچگاه محقق نخواهد شد. مردم در چهل سالگی انقلاب با وحدت کلمه و درکنار هم قرار گرفتن نشان می دهند که اهداف شوم غربی ها هیچگاه محقق نخواهد شد. 

وی با بیان اینکه مردم به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه تحت فشار هستند و مشکلاتی دارند، ادامه داد: اما این امر هیچگاه سبب نشده از اهداف و آرمان های انقلاب فاصله بگیرند زیرا دریافته اند که تفرقه مولفه ای است که غربی ها درصدد تحقق آن هستند.

 این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه مردم نشان داده اند هرگاه فشارهای اقتصادی دشمن که با پیوست فشار روانی همراه است زیاد شود، بیش از گذشته پایداری دارند، تصریح کرد: بر این اساس رسانه های خارجی در ۲۲ بهمن هر سال از افزایش حضور جمعیت میلیونی ایرانیان گزارش تهیه کرده اند که موجب شگفتی مردم دنیا بوده است. 

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین در 22 بهمن امسال که مصادف با چهلمین فجر انقلاب اسلامی است حتما مردم در کنار مسئولان به خیابان ها خواهند آمد و یکبار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) بیعت می کنند.

همچنین

ابوالفضل حسن بیکی  
نیز، ضمن اشاره به بیانات 
رهبری 
در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت: بدون تردید برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده پویایی و زنده بودن اصل انقلاب است که امری مهم محسوب می شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در این راستا، تصریح کرد: در واقع مردم با حضور پرشور خود در مراسم جشن انقلاب یکبار دیگر پایبندی خود به آرمانهای امام راحل (ره) و شهداء را نشان خواهند داد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان و سست عنصرها درصدد بی رونق کردن جشن چهل سالگی هستند، ادامه داد: بر این اساس با برگزاری باشکوه مراسم ۲۲ بهمن پاسخ قاطعانه ای به یاوه گویی های دشمنان و افرادی که نظر باطل به این آب و خاک دارند داده خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: می توان اذعان کرد که راهپیمایی 22 بهمن فریاد استقلال طلبی و آزادی خواهی ایرانیان است از این رو حضور پرشکوه مردم در این مراسم نهیب و پیام روشنی برای بدخواهان نظام اسلامی خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید توصیه های رهبر انقلاب را سرلوحه کار قرار دهیم و بدور از اختلافات در این مراسم شرکت کنیم، خاطرنشان کرد: قطعا غربی ها از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مایوس خواهند شد.

 

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :