امروز :
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
::
19 ذو الحجة 1440
::
Aug-20-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مردم ۲۲ بهمن پاسخ آمریکایی‌ها را می‌دهند/ چرا «مرگ بر آمریکا» می‌گوییم؟ / دعوت مراجع از مردم برای حضور در راهپیمایی/ مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام شد

مردم ۲۲ بهمن پاسخ آمریکایی‌ها را می‌دهند/ چرا «مرگ بر آمریکا» می‌گوییم؟ / دعوت مراجع از مردم برای حضور در راهپیمایی/ مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام شد

«جلوگیری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب» موضوعی بود که آمریکایی‌ها برنامه ریزی‌های جدی برای آن انجام دادند. حتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در این زمینه سخنرانی‌هایی داشته و قول‌هایی داده بودند؛ اما سرانجام این پیش بینی و تلاش آن‌ها مثل دیگر برنامه هایشان در مقابل ملت بزرگ ایران شکست خورد. رهبر انقلاب و بسیاری از مسئولان عالی کشور، پاسخ‌هایی جدی به آمریکایی‌ها داده اند، اما پاسخ اصلی را مردم فردا ۲۲ بهمن به آن‌ها خواهند داد.

آمریکایی‌ها سال هاست دسیسه‌های مختلفی را در مقابل ملت ایران به کار بسته اند تا انقلاب اسلامی نتواند به اهداف خود برسد. آن‌ها در آخرین تلاش خود با اعمال تحریم‌های سنگین و ظالمانه و به کارگیری برخی کشور‌های عرب منطقه و معاندان جمهوری اسلامی تلاش کردند تا از شکل گیری حماسه‌ای دیگر در چهل سالگی انقلاب جلوگیری کنند و نگذارند در ۲۲ بهمن دیگری مردم ندای همراهی با انقلاب سر دهند، خیال خام و رویایی که هیچ گاه تعبیر نشد.

به گزارش «تابناک»؛ جلوگیری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب، موضوعی بود که آمریکایی‌ها برنامه ریزی‌های جدی برای آن انجام دادند. حتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جان بولتون مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در این زمینه سخنرانی‌هایی داشته و قول‌هایی داده بودند، اما در نهایت این پیش بینی و تلاش آن‌ها مثل سایر برنامه‌هایشان در مقابل ملت بزرگ ایران شکست خورد. رهبر انقلاب و بسیاری از مسئولان عالی کشور پاسخ‌هایی جدی به آمریکایی‌ها داده اند، ولی پاسخ اصلی را مردم فردا ۲۲ بهمن به آن‌ها خواهند داد.

در آخرین موضع گیری مقامات جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب، می‌توان به سخنان اخیر حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی که روز (جمعه) در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، اشاره کرد. ایشان بیعت شگفتی‌ساز همافران با امام خمینی (ره) در نوزدهم بهمن ۱۳۵۷ را تجسم شجاعت، امید به پروردگار، نهراسیدن از دشمن و عمل به وظیفه برشمردند و تأکید کردند: ۲۲ بهمن امسال به یاری پروردگار و در پرتو همین عوامل تاریخ‌ساز به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد و با هشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای، راهپیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی‌ساز خواندند و افزودند: جشن سالانه انقلاب در کشور‌هایی که انقلاب کرده اند، به رژه نیرو‌های مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است، اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آیند و بر ادامه راه انقلاب تأکید می‌کنند که این مسأله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.

ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب کننده آن»، «نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد، اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می‌آید، همه اختلاف‌ها رنگ می‌بازد و همه در کنار هم به میدان می‌آیند.

رهبر انقلاب اسلامی رژیم امریکا را تجسم «شرارت، خشونت، بحران سازی و جنگ آفرینی» خواندند و افزودند: مسئولان رژیم امریکا ضمن اهانت به ملت ایران می‌گویند چرا «مرگ بر امریکا» می‌گویید، برای روشن شدن ذهن مقامات امریکایی تأکید می‌کنیم که ما کاری به ملت آمریکا نداریم و مرگ بر امریکا یعنی مرگ بر حاکمان امریکا که در این دوره، «مرگ بر ترامپ و بولتون و پمپئو» می‌شود.

ایشان افزودند: تا وقتی رژیم امریکا بر مبنای شرارت، دخالت، خباثت و رذالت حرکت می‌کند، شعار مرگ بر امریکا از دهان ملت مقتدر ایران نخواهد افتاد.

یادداشت رئیس فراکسیون امید به مناسبت چهل سالگی انقلاب؛ مردم ما را ببخشند
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۳

مشاهده نظرات

منبع : تابناک

جدیدترین فیلم ها :