امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

سیاسی کردن مبارزه با فساد، آن را عمیق‌تر می‌کند

سیاسی کردن مبارزه با فساد، آن را عمیق‌تر می‌کند

وزیر سابق کار با بیان اینکه كارآفريني در جامعه اي با رعايت حقوق شهروندي شكل مي‌گيرد، تاکید کرد:شفافيت اصل حقوق شهروندي است و سياسي كردن مبارزه با فساد ، فساد را عميق تر و كدر تر مي كند .

به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی، وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در در رویداد حقوق شهروندی، چشم انداز روشن کارآفرینی گفت: اگر در جامعه ای حقوق شهروندی رعایت شود و سرمایه اجتماعی ،اعتمادو شبکه های اجتماعی رشد کند کارآفرینی شکل می‌گیرد .
وی افزود: برخی از افراد با شنیدن واژه کارآفرین تصور می کنند کارآفرین حتما باید یک آدم پول دار باشد اما به واقع مفهوم کارآفرینی این نیست و کارآفرینی ایده ای ایست که در زمینه اجتماعی مناسب دیده شود.
این استاد دانشگاه گفت : طی سال های گذشته ادراک خوبی از کارآفرینی به دست نیامد و باید در حق مالکیت معنوی و شفافیت حقوق شهروندی بیشتر کار شود .
ربیعی ادامه داد : شفافیت اصل حقوق شهروندی است و سیاسی کردن مبارزه با فساد ، فساد را عمیق تر و کدر تر می کند .
عضو شورای مرکزی خانه کارگر بر ایجاد فرصت های برابر تاکید کرد و گفت : قطعا باید به سمتی حرکت کنیم که نخبگان بتوانند در شرایط برابر و با فرصت های برابر اجتماعی خود را بیازمایند.
وی خاطر نشان کرد : در جنبش های عظیم اجتماعی حتما نباید دولت ها پشتیبان باشند بلکه این شکل از جنبش ها و کارآفرینی‌های خرد و کوچک با فکرهای همسو در جامعه شکل می گیرند.

انتهای پیام/آ

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های اقتصادی