امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ملاقات رؤسای اتاق‌های بازرگانی تاجیکستان و افغانستان در «دوشنبه»

ملاقات رؤسای اتاق‌های بازرگانی تاجیکستان و افغانستان در «دوشنبه»

هیأت تجاری افغانستان که به منظور شرکت در نمایشگاه بین المللی «تاجیکستان-2018» وارد «دوشنبه» شده با رئیس اتاق بازرگانی تاجیکستان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «عبدالصمد سعیدی» رئیس اتاق بازرگانی افغانستان که به منظور شرکت در نمایشگاهی بین المللی «تاجیکستان-2018-تابستان» وارد «دوشنبه» شده با «سعید شریف» همتای تاجیک خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

سعید در این ملاقات اظهار امیدواری کرد: مبادله اطلاعات تجاری از طریق اتاق‌های بازرگانی 2 کشور و سازماندهی کنفرانس و نمایشگاه‌ها انگیزه لازم برای فعال سازی روابط تجاری میان «دوشنبه» و «کابل» را فراهم می‌کند.

وی افزود: شرکت تجار افغانستان در نمایشگاه‌های تاجیکستان فعالیت تجاری و پشتیبانی از شرکت‌های کوچک و متوسط را ترویج می‌دهد.

سعید همچنین بر ضرورت بهبود تماس‌های متقابلا سودمند تجاری، گسترش همکاری میان شرکت‌ها، تجارت مرزی و تبادل اطلاعات اقتصادی میان 2 کشور تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد اتاق جدید بازرگانی افغانستان در تقویت و تشدید روابط اقتصادی این کشور در منطقه از جمله با جمهوری تاجیکستان کمک خواهد کرد.

عبدالصمد سعیدی به نوبه خود بر ضرورت توسعه بیشتر همکاری‌های افغانستان و تاجیکستان در حوزه تجارت و اقتصاد تاکید کرد.

هیات تجاری افغانستان متشکل از شرکت‌های مختلف این کشور به منظور شرکت در نمایشگاه بین المللی تاجیکستان – 2018 وارد تاجیکستان شده است.

انتهای پیام/ح

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی