امروز :
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
::
11 جماد ثاني 1440
::
Feb-16-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه فردا به مسابقات نظامی روسیه اعزام می شود

تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه فردا به مسابقات نظامی روسیه اعزام می شود

سرهنگ پاسدار ابوالقاسم کاظمی گفت: تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه فردا به مسابقات نظامیان جهان در روسیه اعزام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سرهنگ ابوالقاسم کاظمی سرپرست تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه فردا در مسابقات نظامیان جهان در روسیه اعزام خواهد شد اظهار داشت : بخشی از مسابقات نظامی جهان در شهر نیزا در روسیه برگزار می شود.

وی افزود : مسابقات نظامی و بین المللی روسیه بیش از 40 سال است که برگزار می شود و دو سه سال است که سپاه ماموریت پیدا کرده تا در این رقابت ها حضور یابد.

سرهنگ کاظمی تاکید کرد : تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه شامل بخش های توپخانه ، پدافند هوایی و سلاح سبک سال گذشته رتبه سوم رقابت های بین المللی را کسب کرد و امسال هم با یک تیم قدرتمند در مسابقات حضور خواهد یافت.


سرپرست تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه تیم اربابان سلاح نزسا از بین یک مجموعه 70 نفری انتخاب شده گفت: از بین 70 نفر 18 نفر را به عنوان تیم برگزیده انتخاب کردیم‌ .

وی در پایان خاطرنشان کرد : تیم اربابان سلاح نیروی زمینی سپاه 6 ماه کار مضاعف و تلاش شبانه روزی را انجام داده است و امیدواریم امسال باقدرت مضاعف در مسابقات شرکت کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی