امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

مشکلات اقتصادی ناشی از سیاست‌های غلط و عدم استفاده از مدیران جوان متخصص انقلابی است

مشکلات اقتصادی ناشی از سیاست‌های غلط و عدم استفاده از مدیران جوان متخصص انقلابی است

بسیج اساتید دانشگاه علوم و تحقیقات اعلام کرد: مشکلات اقتصادی کشور قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج اساتید واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: مشکلات اقتصادی کشور قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز ملت و کشور در بخشهای مختلف اقتصادی کشور می‌باشد.

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

« قطعا گسترش عدالت اقتصادی و اجتماعی در کشور و مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری یکی از مهمترین ارمانهای انقلاب اسلامی ایران است.

رکود مزمن اقتصادی در سالیان اخیر که هم اکنون تبدیل به رکود تورمی و فشار بر اقشار مختلف مردم شده است قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز ملت و کشور در بخشهای مختلف اقتصادی کشور می‌باشد.

بدیهی است بازنگری اساسی در سیاستهای اقتصادی و اعتماد بیشتر در بکارگیری جوانان انقلابی متخصص در مدیریت بخشهای مختلف اقتصاد کشور، چالشهای پیش رو در حیطه اقتصاداز جمله تورم افسارگسیخته، رکود مزمن، بیکاری، واردات گسترده و وابستگی به صادرات نفت را می تواند در حرکتی معکوس به فرصتهای جدیدی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تبدیل نماید.

مشخص است که اثرگذاری سیاستهای اقتصادی در یک روند مستمر و در طول زمان بیشتر معلوم می شود اما در مقطع حساس کنونی نیاز به اقدامات ویژه، سریع و انقلابی جهت سامان بخشی به وضعیت اقتصادی مردم از جمله مبارزه با پدیده احتکار و گرانی و مفسدان اقتصادی وجود دارد.

اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ضمن درخواست از مسوولان ذیربط جهت واکنش قاطع و سریع در این خصوص، از مواضع و اقدامات منطقی سردار غلامحسین غیب پرور در راستای مقابله با محتکرین و مفسدین اقتصادی و کمک به منویات اقتصادمقاومتی تقدیر و تشکر می‌نماید.»

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی