امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ملاحظات غیرانقلابی در دانشگاه باید کنار گذاشته شود

ملاحظات غیرانقلابی در دانشگاه باید کنار گذاشته شود

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: مسئولین واحدهای دانشگاهی برای تحقق اهداف انقلاب در دانشگاه باید ملاحظات غیرانقلابی را در تصمیم سازی و تصمیم گیری کنار بگذارند و از خرد جمعی نهاد های انقلابی استان بهره ببرند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در جمع مسئولین کانون‌های بسیج اساتید استان مرکزی گفت: ظرفیت عظیم اساتید در استان باید به شتاب تحولات انقلابی در دانشگاه کمک کنند.

هاشمی افزود: مسئولین واحدهای دانشگاهی برای تحقق اهداف انقلاب در دانشگاه باید ملاحظات غیرانقلابی را در تصمیم سازی و تصمیم گیری کنار بگذارند و از خرد جمعی نهاد های انقلابی استان بهره ببرند.

عضو شورای فرهنگی دانشگاه ازاد ضمن گلایه از اینکه بعضا برخی از مسئولین به حرکت‌های انقلابی انگ تندروی می زنند و نیروهای مومن و حزب الهی را تندرو معرفی می‌کنند، گفت: این حرفها عین اهداف نظام سلطه است و این روحیه استکباری و سازشکارانه که نمی تواند نیرو های انقلابی را تحمل کند در دانشگاه ازاد اسلامی جایی ندارد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه ازاد اسلامی گفت: سیر تکوینی اقشار مختلف بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون بیانگر حضور در عرصه های نیاز انقلاب و نظام است و یکی از رسالت های بسیج اساتید در شرایط کنونی بعنوان امام اقشار بسیج و دانشگاه ازاد اسلامی بعنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان کشف و حل مسائل و مشکلات جامعه باید باشد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی