امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

حفظ وحدت و مقابله با دشمن و معرفی متخلفان خواسته نمایندگان است

حفظ وحدت و مقابله با دشمن و معرفی متخلفان  خواسته نمایندگان  است

نماینده بوئین‌زهرا در مجلس گفت: آقای رئیس‌جمهور با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و تلاش دشمن برای ایجاد شکاف در داخل حفظ وحدت و اتخاذ تصمیمات لازم برای مقابله با دشمن و نیز معرفی متخلفین به مردم از تقاضاهای نمایندگان مجلس است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، روح الله بابایی صالح در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷) گفت: مردم ایران راه خود را انتخاب کرده‌اند و از تهدیدات ظالمانه هیچ خوفی ندارند. ما به دنیا ثابت خواهیم کرد که آمریکا و صهیونیست کودک‌کش در محاسباتشان دچار اشتباه شده‌اند. ما متعهد به حفظ خون ۲۳۰ هزار شهید و ایثارگری‌های انجام‌شده هستیم و تحت هیچ عنوانی تسلیم مطالبات نابه‌حق آمریکایی‌ها نخواهیم شد و تا آخر تحت لوای رهنمودهای مقام معظم رهبری مقاومت خواهیم کرد.

نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور اظهار داشت: جناب آقای روحانی با توجه به شرایط فعلی مملکت و بحران‌های اقتصادی و شکافی که دشمن در صدد است بین ملت و دولت ایجاد کند، در حال حاضر حفظ وحدت و برنامه‌ریزی دقیق و تصمیم‌گیری اساسی برای مقابله با فشارها و تهدیدهای دشمن و همچنین برخورد قاطعانه با متخلفان داخلی و معرفی آنان به ملت از تقاضاهای نمایندگان است.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور تصمیمات لازم برای جبران خسارت سرمازدگی کشاورزان شمال غرب کشور را اتخاذ کنید و اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد و در خصوص پول خرید تضمینی گندم مابقی مطالبات کشاورزان پرداخت شود.

بابایی صالح خاطرنشان کرد: ۲۰ ماه است فرهنگیان و معلمان بسته‌های حمایتی حقوقی دریافت نکرده‌اند. از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهم اقدام لازم را در این خصوص انجام دهد.

نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف همچون مشکل راه، راه‌اندازی نیروگاه و... از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های سیاسی