امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

50 درصد ترافیک استفاده شده مربوط به پیام رسان های داخلی است

 50  درصد ترافیک استفاده شده مربوط به پیام رسان های داخلی است

رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: 50 درصد ترافیک استفاده در فضای مجازی به پیام رسان های داخلی اختصاص دارد که نشان می دهد مردم از این پیام رسان ها استقبال کرده اند.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، ابوالحسن فیروز آبادی در سومین همایش مقابله با جرایم مالی در فضای مجازی، اظهار کرد: در سه تا چهار دهه گذشته تحولات در حوزه تکنولوژی سرعت بیشتری داشته که از مهمترین تکنولوژی هایی که بیشترین تغییرات را در سال‌های اخیر ایجاد کرده است فناوری ارتباطات است.

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: حریم خصوصی امروز یک تعریف دارد و 20 سال پیش هم تعاریف دیگری داشته است و ما باید برای صیانت از این حریم منطبق با تعاریف روز چاره اندیشی کنیم. 

فیروزآبادی ادامه داد: این اقدام که سامانه ای (کاشف) برای مقابله با جرایم مالی شکل گرفته از اقدامات مورد توجهی است که باید سامانه های دیگر هم در این خصوص راه اندازی شود. وی با بیان اینکه ایجاد شبکه ملی اطلاعات از مطالبات مهمی است که در دست پیگیری است، گفت: باید تمامی زیرساخت های این شبکه هم داخلی باشد.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی تصریح کرد: درکشور به دنبال تحقق شبکه های پیام رسان ملی هستیم که در این خصوص 50 درصد ترافیک استفاده شده مردم در فضای مجازی به این پیام رسان ها اختصاص دارد و ما به دنبال گسترش آن هستیم.

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث