امروز :
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
::
22 شوال 1440
::
Jun-25-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول در دبستان‌های سراسر کشور از ۱۵ مهر ماه

آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول در دبستان‌های سراسر کشور از ۱۵ مهر ماه

مراسم آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول، با هدف ایجاد خاطره‌ای شیرین و ماندگار از شروع رسمی آموزش، آشنایی و انس بیشتر دانش‌آموزان با قرآن کریم از ۱۵ لغات ۳۰ مهرماه در دبستان‌های کشور برگزار می ‌شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، بخشنامه برگزاری مراسم آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول به معاونت‌های آموزش ابتدایی استان‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

در این بخشنامه آمده است: همانگونه که استحضار دارید از جمله برنامه‌های معاونت آموزش ابتدایی در راستای کیفیت بخشی به اجرای برنامه درسی قرآن، برگزاری «مراسم آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول» با هدف ایجاد خاطره‌ای شیرین و ماندگار از شروع رسمی آموزش، آشنایی و انس بیشتر دانش‌آموزان با قرآن کریم است.

ضمن تشکر از تلاش همکاران، موجب امتنان است با رعایت موارد ذیل نسبت به برگزاری هر چه با شکوه‌تر این مراسم اقدام شود: برنامه‌ریزی  لازم برای اجرای  این مراسم  در تمام مدارس ابتدایی به عمل آید و مراسم در سطح مدرسه با حضور تمام دانش‌آموزان و مشارکت اولیاء برگزار شود.

بازه زمانی برگزاری مراسم آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول ابتدایی از تاریخ  15 لغایت 30 مهر ماه است و انتظار می‌رود  به نحوی برنامه‌ریزی شود که تداخلی  با سایر برنامه‌های استانی نداشته باشد. 

به مناسبت تقارن اجرای این مراسم با  ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام  در برگزاری این مراسم، محتوای برنامه‌ها به‌گونه‌ای تهیه شود که ضمن پاسداشت حرمت ایام  محرم و سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، برای دانش‌آموزان جذاب باشد.
انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های حوادث