امروز :
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
::
13 رجب 1440
::
Mar-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

ورزشگاه بازی نساجی و ذوب آهن مشخص شد

ورزشگاه بازی نساجی و ذوب آهن مشخص شد

دیدار دو تیم نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان در هفته اول لیگ برتر به احتمال فراوان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، هجدهمین دوره لیگ برتر از روز ۴ مرداد آغاز می‌شود و محل برگزاری بازی دو تیم نساجی مازندران و ذوب آهن هنوز مشخص نشده است. با این حال پیمانکار ورزشگاه وطنی قائمشهر به مسئولان هیات فوتبال استان مازندران قول داده که این ورزشگاه تا روز دوشنبه برای میزبانی نساجی در لیگ برتر آماده می‌شود. بنابراین اگر سیستم روشنایی این ورزشگاه تکمیل شود، بازی نساجی و ذوب آهن در قائمشهر و ورزشگاه وطنی برگزار می‌شود اما در صورتیکه نور ورزشگاه تکمیل نشود.بازی این دو تیم در  ورزشگاه شهر سیمرغ مازندران برگزار خواهد شد.

غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: ورزشگاه سیمرغ برای برگزاری این مسابقه فقط نیاز به فنس کشی دارد. البته امیدوارم که نور ورزشگاه وطنی قائمشهر تجهیز شود و این بازی در ورزشگاه خانگی نساجی برگزار شود.

به گزارش فارس، ورزشگاه سیمرغ هم مثل ورزشگاه وطنی قائمشهر چمن مصنوعی دارد اما نکته قابل توجه این است که دیدار دوستانه نساجی و سایپا در هفته گذشته در همین ورزشگاه به جنجال کشیده شد!

انتهای پیام/

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی