امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

زارع: امیدوارم طلای مسابقات جهانی را در المپیک تکرار کنم/ دوست دارم روزی به افتخارات قاسمی برسم

زارع: امیدوارم طلای مسابقات جهانی را در المپیک تکرار کنم/ دوست دارم روزی به افتخارات قاسمی برسم

ملی‌پوش وزن ۱۱۰ کیلوگرم کشتی‌آزاد در المپیک جوانان گفت:‌ امیدوارم بتوانم مدال طلای مسابقات جهانی را در المپیک آرژانتین نیز تکرار کنم.

امیرحسین زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره شرایطش برای حضور در بازی‌های المپیک جوانان گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم؛ بعد از کسب مدال طلا در مسابقات جهانی کمی دچار افت شدم، اما با کمک مربیان و تمرینات منظم مجدداً به شرایط مطلوب نزدیک شدم. 

وی افزود: آمادگی قابل قبولی دارم و امیدوارم بتوانم مدال طلای مسابقات جهانی را در المپیک آرژانتین نیز تکرار کنم. البته همانطور که از نام این مسابقات مشخص است المپیک است و هیچ حریفی را نباید دست کم گرفت. با بیشتر حریفانم کشتی گرفته‌ام، اما با رقیب روس که اصلی‌ترین حریفم محسوب می‌شود را تا به حال مسابقه نداده‌ام.

ملی‌پوش وزن ۱۱۰ کیلوگرم کشتی‌آزاد در المپیک جوانان تصریح کرد: نحوه کشتی‌گرفتن حریف روس کاملاً مقابل کشتی من است، اما امیدوارم با برنامه‌ریزی که همراه مربیان تیم ملی انجام می‌دهیم او را نیز شکست دهم.

زارع گفت: مربیان همواره تأکید دارند که هیچ کشتی‌گیری از پیش بازنده نیست و نتیجه روی تشک مسابقه رقم می‌خورد من هم هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیرم و تلاش می‌کنم بهترین نمایش و عملکرد را داشته باشم تا با خوش‌رنگ‌ترین مدال دل مردم کشورم  را شاد کنم.

وی با بیان اینکه الگویش کمیل قاسمی است، عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم روزی جای این کشتی‌گیر عنوان‌دار را در تیم ملی پر کنم. تمام هدفم حضورم در المپیک ۲۰۲۴ و کسب عنوان قهرمانی آن رقابت‌ها است. در این سال‌ها غلامرضا محمدی زحمات زیادی برای ما کشیده است و از همه نظر الگوی خوبی برای کشتی‌گیران بوده است و خیلی مواقع با دیدی پدرانه باعث پیشرفت ما شده است.

ملی‌پوش وزن ۱۱۰ کیلوگرم کشتی‌آزاد در المپیک جوانان خاطرنشان کرد: از تمام کسانی که برای من زحمت کشیده‌اند به خصوص پدر و مادرم و مربی و عموی عزیزم و همچنین کادر فنی تیم ملی نوجوانان تشکر می‌کنم. 

انتهای پیام/ر

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی