امروز :
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
::
17 ذو القعدة 1440
::
Jul-19-2019

ایرانیوز

بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان

( منابع : خبرگزاری ها و سایت های معتبر ) درباره ما - تماس با ما - Webmaster

جدیدترین عناوین گروه ها :

کمالی: به دنبال وقت گذرانی نیستم/ با اعتراض یک مربی حیثیت فوتسال از بین نمی‌رود

کمالی:  به دنبال وقت گذرانی نیستم/ با اعتراض  یک مربی حیثیت فوتسال از بین نمی‌رود

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت: عده ای دوست دارند اخبار کوچک و بی ربط را بزرگ نشان داده و بگویند اگر این اخبار را منتشر نکنیم آبرو و حیثیت فوتسال می رود، اما با اعتراض یک مربی، فوتسال را زیر سوال نمی‌رود.

حمید کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد بازی اخیر تیم فوتسال ارژن شیراز مقابل گیتی‌پسند اصفهان که با نتیجه  ۶ بر ۲ به نفع گیتی‌پسند به پایان رسید، اظهار داشت: با توجه به بضاعتی که داشتیم  بازی خوبی مقابل تیم پر مهره گیتی پسند برگزار کردیم. این تیم  یکی از تیم‌های خوب و قدیمی لیگ است .در این بازی ما به تجربه بازیکنان این تیم  به خصوص بازیکنان ملی‌پوشش و بی‌تجربگی بازیکنانم باختیم. 

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت:در این بازی ما دروازه‌بان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و بعد از اخراج  یکی از بازیکنانم  در اواسط نیمه دوم این موضوع باعث شد کار ما سخت تر شود البته  این باخت چیزی از ارزش‌های بازیکنانم  کم نمی‌کند و از همان ابتدا قرار نبود با پیروزی مقابل گیتی‌پسند قهرمان لیگ شویم. این باخت یک باخت طبیعی بود و در همین جا از بازیکنانم که متعصبانه و بدون ریالی دستمزد در زمین حاضر می شوند تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا این موضوع صحت دارد که شما در بازی با گیتی پسند تیم را از زمین بیرون کشیدید، گفت: خیر، من نمی‌دانم چرا عده‌ای دوست دارند یک موضوع بسیار ساده‌ که امکان دارد در هر مسابقه‌ای رخ دهد را بزرگ‌ نشان دهند. در دیدار مقابل گیتی‌پسند هیچ اتفاق خاصی صورت نگرفته و من در ۲۰ ثانیه آخر نسبت به تصمیم داور در یک صحنه اعتراض کردم  و این موضوع همیشه در فوتسال یک امر طبیعی است. بعضی از دوستان  در مصاحبه‌های  خودمدعی شدند به خاطر فشاری که روی تیم بوده من اعتراض کردم. در جواب آنها می‌گویم من اصولی برای خود در مربیگری دارم و هیچ وقت حاظر نیستم بر خلاف این اصول کاری را انجام دهم  و این صحبتها  درست نیست که من دراین بازی به خاطر فشار تیم سعی در وقت گذرانی داشتم.

کمالی ادامه داد: عد‌ه‌ای دوست دارند موضوعی به این سادگی را بزرگ نشان دهند؛ این افراد چرا در رابطه با بازی قبل ما مقابل شهرداری ساوه که ۱۰ دقیقه بازی خوابید هیچ صحبتی نمی‌کنند و فقط دوست دارند بازی با گیتی‌پسند را بزرگ نشان داده و مدعی شوند که به خاطر حیثیت و آبروی فوتسال است  و ما باید این اخبار را منعکس کنیم. سؤالی که مطرح است مگر با یک اعتراض یک مربی حیثیت و آبروی فوتسال می رود.  بهتر است همه ما در حیطه اختیارات و وظایف خودمان صحبت کنیم و باز هم تکرار می‌کنم روز گذشته شاید کمی من عصبانی شدم اما در کل هیچ اتفاق خاصی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/ر

مشاهده نظرات

منبع : خبرگزاری فارس

فیلم های ورزشی